Hosting pod Prestashop

Kiwi kiwi was ożywi!

Po dość krótkim ale intensywnym poszukiwaniu odpowiedniego hostingu pod sklep wybór padł na LH.pl oraz ich ofertę Kiwi. Na próbę założony serwer ale po chwili zastanowienia i przejrzenia na oczy „za mało miejsca”, wybór padł na Mango. Też ładnie, prawda?

Co mnie przekonało? Cena całkiem przystępna w pierwszym roku a także po jego upływie (przynajmniej na razie). Całkiem niezłe działanie i sensowny panel administracyjny dodatkowo skłoniły mnie do tego by wybrać ofertę od LH.pl.

Zastanawiacie się nad hostingiem czy może własnym VPS pod sklep, witrynę wordpress albo jeszcze coś innego? Możecie rzucić okiem na LH.pl a może wybierzecie ich ofertę. Jest możliwość założenia testowego serwera w celu sprawdzenia jego działania – będziecie zadowoleni to zostaniecie, nie będziecie to zrezygnujecie.

W LH.pl możecie też zarejestrować domenę internetową -> tutaj macie bezpośredni link do rejestracji domen internetowych Warto skorzystać jeśli jeszcze nie macie swojej własnej domeny internetowej.

Nie można zapomnieć też, że w obecnym czasie domena powinna mieć certyfikat SSL (choćby taki od Let’s Encrypt) a certyfikat SSL można zakupić w LH.pl -> link do certyfikatów SSL w LH.pl