Belka power LED do krewetkarium – projekty

Serdecznie zapraszam na stronę fotoRAF – moje fotografie z ofertą dotyczącą fotografii oraz na stronę blog.fotoraf.pl gdzie są wszystkie nowe fotograficzne aktywności a z czasem będą też starsze, z tej strony.

Oświetlenie, może nie belka (bo ma wymiary 20×20) a oświetlacz działa już od jakiegoś czasu dając pogląd na to co można zrobić lepiej lub inaczej. Jako, że ostatnio dane mi było zapoznać się trochę z Blenderem postanowiłem użyć go do zamodelowania takiego oświetlacza – tego w jaki sposób mógłby być wykonany. Jest to bardzo dobre rozwiązanie bo możemy zobaczyć przybliżony efekt jeszcze przed fizyczną realizacją lampy. Daje nam to możliwości poeksperymentowania z rozwiązaniami, materiałami itp. w celu wybrania tego rozwiązania, które będzie nas zadowalać.

Efektem tego modelowania jest kilka obrazków przedstawiających możliwe realizacje lamp, warianty z drewnem, aluminium, szkłem (pleksi) przeźroczystym i barwionym. Najlepiej jednak zobaczyć zdjęcia, które umieszczam poniżej.

Dodając nóżki do tak zamodelowanej lampki/oświetlacza otrzymujemy pełnosprawną konstrukcję, którą można postawić na akwarium. Kilka obrazków przedstawiających lampkę z nóżkami zamieszczam poniżej.

Powyższe obrazki przedstawiają małą lampkę o wymiarach 20cm x 20cm. Typowa belka pojawi się za jakiś czas tak więc zapraszam do śledzenia, czytania, zadawania pytań i kontaktu. Oczywiście zawsze jest możliwe także wykonanie belki/lampki na zlecenie.

Sklep z wyrobami z żywicy i drewna. Zapraszam!